Що таке УЕБ.

Що таке УЕБ.

19.08.2021 Выкл. Автор med-portal

Українська Енергетична Біржа забезпечує проведення торгів з використання великого асортименту технологій і інструментів біржі. На УЕБ проявляє свою діяльність система гарантій функціонування угод і управління всіма ризиками.

Українська біржа енергетики — лідер біржових торговель на території України, а також єдина централізована платформа з найбільшою ліквідністю. Також, треба зазначити, що на УЕБ зареєстровано більше 1300 компаній. Загалом уклали понад 45 тис.угод і здійснили продажі на більше ніж 200 млрд. грн. Отож, це доводить що система дієва.

Представники за направленням «Природний Газ»

Представниками Ради Секції  в сфері Природного газу є чимала кількість людей. Насправді, в торгах приймають участь всі бажаючі підприємства. Ці учасники представляють різноманітні компанії, такі як, АТ «Укртрансгаз», ТОВ «МЕТ УКРАЇНА», ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», ТОВ «Д.Трейдінг», ТОВ «Оператор ГТС України», СП «Полтавська газонафтова компанія», ТОВ «ЙЕ ЕНЕРГІЯ», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» та інші. Обсяги продажів природного газу на біржі становить 6% від об’єму ринку оптом, 20% ринку скрапленого газу, 5% ринку нафтопродуктів і 7% від вугільного ринку.

Перейшовши за посиланням: https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/, можна пройти навчання участі в аукціонах з купівлі-продажу енергоресурсів. На сторінці можна знайти результати торгів, наприклад, природного газу. Також, регулярно оновлюється інформація щодо курсу валют на сторінці. Окрім цього, можна перейти на аукціони з продажу необробленої деревини і прийняти участь в квартальному та додаткових торгах. Отож, переходьте за посиланням і звертайтеся за допомогою до спеціалістів Біржі. УЕБ намагається покращити функціонування даної системи і приймає до уваги всі зауваження від учасників, щодо структури сайту або процедури торгу. Оскільки всі процеси купівлі-продажу проходять відкрито і без махінацій, вже зареєстровано велика кількість учасників на торги. Це доводить дієвість антикурупційності Біржі. І для кожної сторони торги проходять з вигодою, адже вартість виставляється згідно з ринковими цінами.

Як вже було сказано, Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть.