Продажі чорного та кольорового металобрухту на Українській Універсальній біржі

Продажі чорного та кольорового металобрухту на Українській Універсальній біржі

17.04.2021 Выкл. Автор med-portal

Чорні та кольорові метали та їх сплави відносяться до промислового металобрухту. Подібні відходи можна знайти на підприємствах, які займаються ремонтними роботами або монтажем нежитлових будинків. Майданчик Української Універсальної біржі допомагає отримати дохід від продажу відходів. Він створює вигідні умови для співпраці продавців та покупців.

Плюси реалізації металевих відходів на аукціонах

Електронна система забезпечує чесні та прозорі умови проведення аукціонів. Прозорро.Продажу існує відносно недавно, але за цей час онлайн-майданчики завоювали популярність завдяки безпечності та відкритості. Інформація про угоди та торги доступна всім охочим.  Тому в системі можна купити майже все, навіть металобрухт, дозволи на видобуток корисних копалин.

Спеціальні майданчики Прозорро, як, наприклад, Українська Універсальна біржа, створюють сприятливі умови для реалізації металевих відходів державних організацій. Система www.uub.com.ua/prozorro/sale/metalobruht/ дозволяє за короткий час знайти клієнтів, котрі запропонують хорошу ціну за речу комусь непотрібні.

В асортименті майданчика можна купити чорні та кольорові метали у вигляді залізного, нержавіючого та чавунного лому. Купити товари можна на вагу. В якості кольорового металобрухту виступають алюмінієві та мідні відходи, титановий, свинцевий та магнієвий брухт.  Також система дозволяє купити велику кількість:

  • вторинної відновленої сировини;
  • мідних проводів з автомобільних моторів;
  • списаних деталей старих машин та інше.

Послугами майданчика користуються великі промислові підприємства. Вони використовують металобрухт замість нової сировини, адже він має не гірші якості та допомагає зекономити бюджет підприємства.

Покупка металобрухту на вигідних умовах

Аукціони Прозорро.Продажі виступають надійним постачальником металобрухту. За короткі строки компанія реалізує десятки тисяч тон вторинної сировини. Вигідно продати або купити чорний та кольоровий метал для повторної переробки можна на Українській Універсальній біржі. Клієнти можуть розраховувати на ідеальний сервіс та якісну підтримку спеціалістів. Достатньо пройти реєстрацію на сайті та взяти участь в аукціонних торгах.  Головні переваги компанії це чесність та повна інформація про кожну зі сторін.