Хто може стати продавцем електричної енергії на електронних торгах

Хто може стати продавцем електричної енергії на електронних торгах

24.07.2021 Выкл. Автор med-portal

Продаж електричної енергії – це лише один з напрямків, який набирає ще більшої популярності на електронних майданчиках. Останнім часом, особливого попиту набирають всі ринки, напряму пов’язанні з енергетичною сферою. Це означає, що серед опублікованих оголошень ви зможете часто зустрічати лоти про продаж природнього газу, скрапленого газу, нафтових виробів і всього подібного.

Перш за все, користувачам потрібно обрати для цього відповідний майданчик. Насправді, питання дійсно цікаве і воно потребує серйозного підходу та аналізу багатьох моментів. В якості хорошого прикладу можна привести українську енергетичну біржу. Мова йде про найбільш серйозний та масштабний ресурс, що пропонує величезну кількість ринків.

Окрім цього, сайт акредитований системою ПроЗорро й дає у розпорядження користувачам велику кількість ефективних та зручних інструментів. Ви завжди можете скористатися фільтром, графіком котирувань, калькулятором вартості, розсилкою та іншими можливостями, що доступні далеко не на кожному майданчику.

Хто може стати продавцем електричної енергії на електронних торгах

Переходячи за посиланням, ви маєте змогу відразу перейти до переліку ринків та ознайомитись зі всіма запропонованими оголошеннями. Ви можете відсортувати їх за своїми власними вподобаннями, щоб постійно не натикатися на ті оголошення, що навіть потенційно не є для вас цікавими.

Щоб ознайомитись зі всією цією інформацію, ви можете перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/electric-power і ви відразу опинитесь на сайті української енергетичної біржі (УЕБ), яка все ще вважається досить популярним ресурсом.

Що стосується самих продавців енергетичних ресурсів, то тут багато залежить від формату торгів та секції.

  • Якщо говорити про комерційні торги, то серед них ви зможете знайти оголошення від звичайних користувачів, які мають певний надлишок в природньому газі, електричній енергії та інших ресурсах. Як правило, в таких лотах мова йде про невеликі обсяги ресурсів;
  • Якщо говорити про спеціалізовані торги, то там частіше зустрічаються оголошення великих компаній та державних установ. 

Вам же залишається лише обрати один з напрямків і вже там розглядати всі оголошення, обираючи серед них те, що є для вас максимально цікавим.